remote-control-932273_1920

A w długie zimowe wieczory….

Okres zabaw i świętowania można uznać za zamknięty, jednak zima trwa w pełni. Pogoda nas nie rozpieszcza, a do wytęsknionego lata jeszcze trochę trzeba poczekać. Mimo nie niesprzyjającej aury, warto zaplanować sobie długie wieczory tak, aby nie dopadła nas nuda i chandra. Najlepiej więc zaopatrzyć się w ciekawą książkę lub zestaw do telewizji satelitarnej lub naziemnej.

4447_11

Sieć sklepów Eltrox.pl oferuje duży wybór profesjonalnego sprzętu. Komplet do odbioru telewizji satelitarnej to przede wszystkim czasza (o wymiarach minimum 80 cm, jeśli zaś istnieje taka możliwość zaleca się montaż 90 cm), odpowiedni konwerter (o odpowiedniej ilości wyjść, w zależności do ilu tunerów chcemy go podłączyć), kabel i złączki. Ważny jest też wybór samego dekodera. Można zakupić tylko do odbioru telewizji satelitarnej lub w wersji combo, a więc także do odbioru telewizji naziemnej. Dostępne są też dekodery w pakiecie z kartą Smart HD (sparowane tylko z tą kartą), jak również same karty startowe SMART HD+ z miesięcznym lub dwumiesięcznym dostępem do oferty NC+.

globo_8710_2

Podobnie sprawa wygląda z telewizją naziemną. Trzeba zaopatrzyć się w odpowiednią antenę (w zależności od ukształtowań terenu, a więc z symetryzatorem lub ze wzmacniaczem), kabel, końcówki oraz tuner. Można dokupić też rozgałęźnik na większą liczbę telewizorów. W przypadku bardziej rozbudowanej instalacji telewizji satelitarnej i naziemnej potrzebny będzie multiswitch i konwerter quattro. Do ustawienia czaszy z pewnością pomocny będzie miernik sygnału satelitarnego lub pomoc wykwalifikowanego instalatora. To w telegraficznym skrócie.

7009_1

Tak naprawdę, te proste wydawałoby się rozwiązania, z dużą skutecznością mogą zapobiec zimowej, wieczornej nudzie. Dobrej klasy sprzęt i montaż to połowa sukcesu. Najważniejsze, aby same filmy i programy spełniły nasze oczekiwania. Dostarczyły rozrywki, wzruszeń czy inspiracji. Jeśli jednak ich nie spełnią, pozostaje jeszcze dobra lektura lub popłynięcie na falach muzyki…

Przygotowała:

Megi

0 comments on “A w długie zimowe wieczory….Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *