monitor-1054592_960_720

Babskim okiem

Dziedzina elektroniki od zawsze kojarzy się z męskim światem. Kable…, złączki…, ciężki sprzęt… Tak naprawdę to bardzo szeroki zakres produktów, które przeznaczone są dla każdego z nas. Przecież wszyscy, bez względu na płeć, korzystamy z zabezpieczeń naszych mieszkań, automatyki domowej, multimediów czy sprzętu IT. Nie ma tu wytyczonych ograniczeń lub podziałów. Przypisywanie Panom powyższej sfery to mit. Zatem czy w elektronicznym sklepie znajdzie się coś dla kobiet? Oczywiście, że tak. Porzućmy więc stereotypy i śmiało udajmy się na zakupy.

W szerokiej gamie eltroxowych produktów skupimy się zaledwie na kilku, które mogą okazać się niezbędnikami każdej Pani domu. Większość z nas ma mnóstwo spraw na głowie, niełatwo pogodzić obowiązki wzorowej gospodyni domu, opiekuńczej matki i businesswoman odnoszącej sukcesy zawodowe. Jednak my kobiety, mamy na to patent. To przede wszystkim pracowitość, sumienność, przebojowość oraz dobra organizacja pracy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Warto jednak zainwestować w kilka przydatnych gadżetów, które wspomogą nasze liczne obowiązki oraz pomogą kontrolować codzienne sytuacje. Przede wszystkim warto pokusić się o zakup kamery IP działającej na sieć Wi-Fi. Wystarczy dostęp do internetu i gotowe. Należy pobrać odpowiednią aplikację i za pomocą telefonu czy komputera podglądać co dzieje się w ważnych dla nas miejscach. To bardzo przydatna opcja gdy chcemy mieć wgląd do tego co robią nasze pociechy, gdy nie ma nas w domu. W przypadku maluszków możemy podglądać poczynania opiekunki której powierzyliśmy nasze skarby, zaś u starszych dzieci ich szalone pomysły, przychodzące najczęściej do głowy pod nieobecność rodziców. Kamera może więc pełnić funkcję elektronicznej niani. Jeśli zaś kierujemy biurem, zamontowanie kamery da możliwość obserwacji współpracowników i zdarzeń w pracy. Ponadto o zaletach podglądania poczynań naszych „drugich połówek” nie trzeba już wspominać, to oczywistość. Zainstalowana kamera nie tylko da nam możliwość kontroli, ale też na pewno poprawi poczucie bezpieczeństwa, a przecież to wartość nadrzędna. Mała rzecz, a jakże przydatna.

1_44

Skoro jesteśmy w tematyce bezpieczeństwa, najbardziej aktualnym produktem będą różnego rodzaju czujniki, jak np. tlenku węglu, dymu, gazu czy zalania wodą. Głośno i skutecznie zasygnalizują niebezpieczeństwo, zatem nie ma się co zastanawiać, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie i życie nasze i naszych bliskich. Zakup czujnika to opłacalna inwestycja na lata, której nie powstydzi się i nie pożałuje żadna wzorowa opiekunka ogniska domowego. To produkt podstawowy, dzięki któremu można spać spokojnie.

Nowoczesna kobieta pragnie nie tylko bezpieczeństwa, ale również komfortu. Niewątpliwie marzeniem każdej z nas jest system inteligentnego domu, a więc połączenie systemu alarmowego z czujnikami ruchu współpracującymi z oświetleniem oraz automatyką domową. Chronimy nasz dobytek przed złodziejami, przy jednoczesnej wygodzie w codziennym funkcjonowaniu. Mały pilot do sterowania całym mechanizmem na pewno zmieści w każdej damskiej torebce. Łączymy przyjemne z pożytecznym. Co prawda inwestycja ta wymaga większych nakładów pieniężnych, ale otrzymujemy spokój na długie lata. To idealna opcja dla całych rodzin, a dla każdej z nas dobro najbliższych to rzecz najważniejsza. Oczywiście w szerokiej ofercie sieci Eltrox znajdziemy również systemy domofonowe, wideodomofonowe czy zamki szyfrowe, które również poprawią codzienne bezpieczeństwo oraz ochronią przed nieproszonymi gośćmi czy nachalnymi domokrążcami. O zaletach zakupu powyższego sprzętu, chyba nikogo nie trzeba przekonywać.

3f98c12e186c88a95abc7bebc567a968

Bardzo przydatnym sprzętem może okazać się rejestrator samochodowy. Właściwie to dla każdej kobiety prowadzącej samochód top produkt. Zarejestruje każde zdarzenie na drodze. Gdy trafimy więc na pirata drogowego, który nie zważając na ograniczenia kodeksu drogowego spowoduje kolizję, będziemy miały dowód obciążający delikwenta w kieszeni. I już nikt nie będzie mógł powiedzieć: „baba za kierownicą”.

Korzystny będzie również zakup alkomatu. W bardzo prosty sposób będzie można skontrolować stan trzeźwości naszego partnera. Już nie będzie mógł ukryć ilości wypitych drinków z kolegami z pracy. Doskonały wykrywacz męskich „grzeszków”. Warto więc mieć go w garści i nie zawahać się użyć, gdy tylko nasza kobieca intuicja podpowie nam o potencjalnym kłamstewku.

Mamy już zapewnione bezpieczeństwo, czas więc na zakupić coś, co sprawi nam po prostu przyjemność. To również cenna wskazówka dla panów, którzy pragną zaskoczyć swoje damy oryginalnym i praktycznym upominkiem. Na pewno warto rozejrzeć się w szerokiej ofercie TV i multimediów. Fajnym gadżetem może okazać się odtwarzacz Ferguson FBOX3 czy przenośny głośnik. Dryfując na falach muzyki można uprawiać fitness czy po prostu odpocząć. A każdej z nas przyda się odrobina jakże zasłużonego relaksu. Ponadto można również zakupić sprzęt, który tak naprawdę przyda się w codziennym życiu, jak router internetowy, zasilacz do laptopa czy po prostu baterie.

ferguson_fbox3_6409_1

Powyższe propozycje to zaledwie kilka punktów w szerokiej gamie eltroxowych produktów. Śmiało można stwierdzić, że przydatne są one zarówno dla kobiet i mężczyzn. Być może świat elektroniki nie należy płci pięknej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by to zmienić. Każda nowoczesna kobieta, wbrew stereotypom, może znaleźć tutaj coś dla siebie. Może zakupić sprzęt który zapewni poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody oraz usprawni codzienne, jakże liczne obowiązki. Drogie panie, drodzy panowie rzućmy się więc wspólnie w szał zakupów, których z pewnością nie pożałujemy.

Przygotowała:

Megi

0 comments on “Babskim okiemAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *