test-337369_960_720

Bawmy się, ale bezpiecznie

Styczeń to nie tylko czas zimowych szaleństw, ale też czas karnawału. Okres tanecznego szaleństwa trwa w pełni. Niezależnie od tego, jaki wybierzemy sposób zabawy, warto zaopatrzyć się w alkomat, by imprezowe wariactwa nie skończyły się tragedią. Mały gadżet, a jakże przydatny. Przede wszystkim jego zastosowanie może być wskaźnikiem, kiedy należy zakończyć degustację alkoholowymi rozmaitościami. Pamiętajmy, choć barmańskie triki kuszą, warto nie przesadzać. Alkomat może nam w tym pomóc, ba, jest miarodajnym wskaźnikiem naszego stanu upojenia. Najważniejszy jest jednak dzień następny, w szczególności kiedy zmęczeni i niepewni swej trzeźwości chcemy wsiąść za kierownicę. W tym wypadku nie ma żartów. Urządzenie to jest niezbędne, a na wyświetlaczu bezwzględnie musi pojawić się wartość 0.00. Każdy kierowca odpowiada za życie swoje, pasażerów i innych użytkowników drogi, zatem stan niepewności nie wchodzi w rachubę.

Na rynku znajdziemy szeroki wybór alkomatów cyfrowych oraz elektrochemicznych. Pierwsze, posiadają sensor półprzewodnikowy, drugie zaś elektrochemiczny, a więc są bardziej precyzyjne, a samo urządzenie jest trwalsze. W taki sprzęt zaopatrują się przede wszystkim policjanci, a nierzadko również pracodawcy, którzy poddają kontroli swoich pracowników.

1_10_78

Dokładny pomiar na alkomacie będzie zatem cenną wskazówką co do naszej trzeźwości. To przydatny gadżet, który posłuży przez wiele lat. Warto zatem jak najszybciej się w niego zaopatrzyć lub obdarować kogoś ze swoich bliskich. To inwestycja w najcenniejszą wartość, jaką jest bezpieczeństwo. Nie zwlekajmy zatem dłużej, tylko udajmy się do najbliższego oddziału Eltrox.pl po zakup korzystnego dla nas sprzętu.

Korzystajmy więc z karnawałowych uciech, w pełni wykorzystując ten radosny czas. Jednak zawsze pamiętajmy, bawmy się, ale odpowiedzialnie i bezpiecznie. Bo jak mówi znane polskie przysłowie: co za dużo, to niezdrowo.

Przygotowała:

Megi

 

0 comments on “Bawmy się, ale bezpiecznieAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *