szkolenia-biznesowe_1[1]

Efektywne szkolenie źródłem sukcesu

Głównym celem każdego szkolenia jest zdobycie wiedzy w określonej tematyce oraz doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Organizowanie szkoleń to obowiązek każdego pracodawcy. Powinien on regularnie fundować je swoim pracownikom, gdyż tylko w ten sposób wspiera ich stały rozwój. Szkolenia są opłacalnym środkiem doskonalenia merytorycznego kadry, dzięki nim każda firma tylko zyskuje. Inwestycja w pracowników to największy kapitał. W ostatnim czasie firma E-COMMERCE PARTNERS SP. Z O.O działająca pod szyldem Eltrox.pl została oficjalnym dystrybutorem marki Dahua, jednego z światowych liderów systemu monitoringu. I jak na profesjonalistę przystało, zorganizowany został dla instalatorów w całej Polsce cykl wykładów, których głównym tematem były praktyczne aspekty konfiguracji tychże urządzeń.

certyfikat

Osobami prowadzącymi szkolenia byli pracownicy z centrali firmy znajdującej się w Częstochowie – Product Manager działu CCTV Mateusz Kurowski oraz serwisant zajmujący się wsparciem technicznym Krzysztof Wieczorek. Spotkanie podzielone było na kilka etapów. Na wstępie przedstawione zostało firmowe portfolio Dahuy oraz Eltrox.pl, po czym bezpośrednio omówiona została szeroka oferta kamer i rejestratorów systemów IP i HD-CVI, a także nowa technologia 4K/UHD. Zaprezentowany przez chłopaków pokaz slajdów niewątpliwie robił wrażenie. Na pewno skupił uwagę niejednego z przybyłych instalatorów. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak część poświęcona inteligentnej analizie obrazu, z którą wiąże się innowacyjność i funkcjonalność produktów Dahuy. To krok w technologiczną przyszłość. W kolejnych etapach omówione zostały zagadnienia związane z konfiguracją sprzętu, jak również kwestia zastosowania oprogramowania PSS. Szkolenie zakończone zostało wydaniem Certyfikatów Autoryzacyjnych wszystkim uczestnikom. Oczywiście przez cały czas trwania prezentacji można było zadawać dociekliwe pytania, a nawet prowadzić burzliwe dyskusje. Nasi kompetentni prowadzący udzielali wszelkich szczegółowych informacji. Ponadto wszelkie możliwości sprzętu zostały zaprezentowane tak, aby każdy mógł je faktycznie zobaczyć. Systemy monitoringu marki Dahua budzą bardzo duże zainteresowanie na rynku instalatorskim i detalicznym, co wcale nie dziwi, gdyż mają one duży potencjał. Warto zajrzeć do wybranego sklepu Eltrox.pl i skorzystać z porady doświadczonych handlowców. Decydując się na zakup monitoringu do domu czy firmy, trzeba skorzystać z oferty „szytej na miarę” naszych potrzeb i oczekiwań. Kupując sprzęt najwyższej jakości zyskujemy pewność, iż skutecznie chronimy to, co dla nas najważniejsze. Ponadto korzystamy z nowatorskich technologii, umożliwiających wiele funkcjonalnych rozwiązań.

a2_img1

Szkolenie z systemów monitoringu marki Dahua które odbyło się w Rybniku na Śląsku cieszyło się dużą popularnością w środowisku monterów, toteż frekwencja dopisała. Profesjonalna prezentacja i omówienie zagadnień związanych z konfiguracją sprzętu z pewnością skłonią uczestników do zastosowania go w niejednej inwestycji. Bo przecież chodzi o to, aby wybierać rozwiązania idealne, będące krokiem naprzód, generujące duże możliwości. Korzystajmy więc z okazji i w każdym możliwym momencie zdobywajmy cenną wiedzę i informacje, gdyż są one na wagę złota.

Przygotowała | Megi

0 comments on “Efektywne szkolenie źródłem sukcesuAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *