dreams-1015613_1920

Eltrox.pl – i śpij spokojnie

Na co dzień borykamy się z różnymi przeciwnościami losu. Często towarzyszy nam „złośliwość rzeczy martwych”, awarie sprzętu niezbędnego do codziennego funkcjonowania, utrudniające powszednie zadania i obowiązki. Gdyby jednak tylko z takimi problemami trzeba było się borykać, moglibyśmy spać spokojnie. Zewsząd czyha mnóstwo zagrożeń i niebezpieczeństw, wywołanych głównie przez ludzi. Często wynikają one ze zwykłej nieuwagi czy roztargnienia, ale niejednokrotnie zdarza się, że ich przyczyną jest nieuczciwość. Na szczęście z każdym problemem można sobie poradzić i odważnie stawić czoło codziennym, zarówno tym małym jak i dużym „katastrofom”.

face-nervous-1511394

Do najczęstszych zagrożeń zaliczyć możemy:

  • brak w dostawach prądu

  • zalanie mieszkania

  • zatrucie tlenkiem węgla

  • pożar wywołany np. zwarciem instalacji

  • wybuch gazu

  • włamanie/kradzież

Jednakże na te, jak i inne problemy jest skuteczna rada: zakup odpowiednich urządzeń informujących nas o potencjalnym zagrożeniu, częstokroć ratujących życie i mienie.

Podstawą jest zakup sprzętu do awaryjnego zasilania, jak przetwornica napięcia czy UPS. W przypadku awarii sieci energetycznej może posłużyć do podtrzymania pracy instalacji centralnego ogrzewania, ale również takich urządzeń jak komputer, bez którego na co dzień ani rusz! Toteż to sprzęt na miarę złota nie tylko do domu, ale też do firm i przedsiębiorstw. Nie trzeba martwić się o niezbędne w okresie zimowym ciepło, jak również o to, że codzienne plany i obowiązki legną w gruzach.

stabilizator_power_walker_5038_1

Wszyscy korzystamy korzystamy z pralek czy zmywarek. Większość z nas ma w mieszkaniu junkersy czy kominki. Nierzadko gotujemy na kuchenkach gazowych. Nie trzeba wspominać już o tym, że pomieszczenia w których przebywamy wyposażone są w instalacje elektryczne. W zasadzie można stwierdzić, iż większość urządzeń, z których korzystamy na co dzień, są niezbędne do funkcjonowania, jak również stanowią potencjalne źródło zagrożenia. Na szczęście eltroxowa sieć dysponuje całą gamą czujników, których zadaniem jest „owo” niebezpieczeństwo wykryć i skutecznie o nim zaalarmować. Są to m.in. czujniki zalania wodą, tlenku węgla, dymu czy gazu. Mała rzecz, a jakże przydatna. Niewielki wydatek, który może uratować nasze życie i zdrowie.

satel_DG-1_1

Skoro jesteśmy przygotowani na prądowe awarie, jak również zaopatrzeni w „wykrywacze” niebezpieczeństw, czas stawić czoła największemu wyzwaniu, jakim są bezwzględni i nieobliczalni włamywacze. Bądźmy jednak sprytniejsi. Zainstalujmy w naszych domach system monitoringu lub system alarmowy, a najlepiej połączmy oba rozwiązania. Zapewnimy sobie i najbliższym bezpieczeństwo, a nieuczciwy złodziej zostanie „wystrychnięty na dudka”. Współczesny rynek oferuję szeroką gamę sprzętu i technologii, jest zatem w czym wybierać. Zainstalowanie kamer to inwestycja na lata. Nie zastanawiajmy się więc dłużej i zabezpieczmy się na dobre.

dahua_DH-IPC-HDBW4120EP-AS-0280B_2

W trosce o poczucie bezpieczeństwa… w trosce o poczucie komfortu… w trosce o spokojny sen… Odwiedźmy najbliższy sklep eltrox.pl i skorzystajmy z porady profesjonalistów. Odtąd nie straszne nam będą codzienne przeciwności czy utrudnienia. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt by wyeliminować czyhające zagrożenia. Jak widać wszystkie problemy można skutecznie rozwiązać i z dużą dozą optymizmu spoglądać w przyszłość.

Przygotowała | Megi

0 comments on “Eltrox.pl – i śpij spokojnieAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *