camera-1124585_1920

Kamery i rejestratory Dahua – najwyższa jakość podglądu online

Każdy z nas pragnie bezpiecznego domu dla siebie i swoich bliskich. Każdy z nas chce spacerować bezpiecznie ulicą. Każdy z nas marzy o bezpieczeństwie dla swoich dzieci. Każdy z nas chce spokojnie robić zakupy. Każdy z nas chce bez obaw zaparkować swój samochód. Każdy z nas chce mieć pewność, iż współpracownicy są lojalni. Każdy z nas…. Podobnych pragnień mamy wiele, łączy jedno: nieodzowne poczucie bezpieczeństwa, podglądu i kontroli zdarzeń które mają je nam zapewnić. Warto więc zainwestować w system monitoringu, w sprzęt najwyższej klasy, którego zakupu z pewnością nie pożałujemy. Mowa tutaj o marce DAHUA, liderze współczesnej technologii monitoringu, gdzie nieprzeciętna funkcjonalność idzie w parze z najwyższą jakością.

Dahua Technology logo. (PRNewsFoto/Dahua Technology)

Marka Dahua to światowy lider systemu HD-CVI oraz cyfrowego IP. Opcja pierwsza umożliwia przesyłanie sygnału w wysokiej rozdzielczości (HD i FULL HD) na przewodzie koncentrycznym. Jeśli więc posiadamy już system analogowy, a chcemy mieć podgląd w wyższej jakości, to idealne rozwiązanie. Nie musimy zmieniać istniejącego okablowania oraz przeprowadzać generalnego remontu. Wystarczy wymienić rejestrator wraz z kamerami i modernizacja gotowa. Mniejszymi kosztami zyskujemy duży efekt.

rejestrator_dahua_dhi_nvr4204_2

Z kolei system cyfrowy to najwyższa jakość i dokładność podglądu. Wysoka rozdzielczość obrazu (kamery megapikselowe), dostęp on-line z każdego miejsca na ziemi czy zaawansowana funkcjonalność zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. W nagraniu z kamer IP nie ma miejsca na pomyłkę. To inwestycja w nowoczesność.

dahua_dh-ipc-hfw1000s-w_2

Producent sprzętu Dahua nieustannie dąży do perfekcji. Zakup kamer tej marki niesie ze sobą same korzyści. Pozwoli na podgląd i obserwację codziennych zdarzeń czy posłużyć może jako dowód w konkretnej sprawie. Dzięki zainstalowaniu systemu monitoringu zyskamy w końcu upragnione poczucie komfortu i spokoju. Zatem niech to bezpieczne, nie będzie nam obce.

Przygotowała:

Megi

 

0 comments on “Kamery i rejestratory Dahua – najwyższa jakość podglądu onlineAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *