lolek

Zakupy z niezawodnym miernikiem grubości lakieru

W jednym z ostatnich postów mieliśmy okazje poznać historię naszej klientki, która doświadczyła niebezpieczniej kolizji na drodze. Na szczęście jej samochód wyposażony był w profesjonalny rejestrator trasy, toteż nagranie z pewnością posłużyło się wyjaśnieniu sprawy. Poza wypomnianymi rejestratorami czy kamerami sportowymi, nasza sieć oferuje jeszcze jeden, niezwykle istotny dla każdego kupującego samochód gadżet. Chodzi mianowicie o miernik grubości lakieru. To w zasadzie jeden z najbardziej przydatnych sprzętów, zarówno dla potencjalnego nabywcy, jak i fachowego mechanika.

W eltrox.pl zakupić można mierniki polskiej marki Prodig-Tech, a więc sprzęt wysokiej jakości i niezawodności. Decydując się na zakup, warto sprecyzować nasze oczekiwania, gdyż szeroka gama modeli może spowodować… mały zawrót głowy.

miernik-grubosci-lakieru-GL-PRO-1_2

Przede wszystkim musimy określić, czy miernik ma posłużyć do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę stalową, stalową ocynkowaną czy też aluminiową. Kolejną istotną kwestią jest fakt, czy ma on posiadać sondę, która z pewnością ułatwia dokonanie pomiaru. To dwa pierwszorzędne warianty, które determinują zakup. Ponadto dostępne są urządzenia z wieloma dodatkowymi funkcjami, przydatnymi i praktycznymi. Warto tutaj wspomnieć o opcji Asystenta, która podpowiada czy samochód miał naprawy blacharsko-lakiernicze. Pomoże ona w interpretacji pomiaru, lecz nie może być podstawą co do wykonywanej oceny. W zależności od modelu informacji udzielają migające diody lub pojawiający się na wyświetlaczu komunikat. Dodatkowym rozwiązaniem jest również funkcja Hold, która umożliwia dokonanie pomiaru i zatrzymanie go w momencie gdy musimy oddalić przyrząd od badanej powierzchni. Oczywiście mierniki różnią się też między sobą zakresem pomiarowym. W telegraficznym skrócie to najważniejsze informacje, którymi powinniśmy kierować się dokonując wyboru.

Jak widać możliwości jest wiele. W zależności od potrzeb możemy nabyć model, który spełni nasze oczekiwania i z pewnością przyda się przy zakupie samochodu. Potencjalny sprzedawca nie będzie mógł nas oszukać i sprzedać wadliwego pojazdu. Przykładem naszej klientki nie zwlekajmy dłużej i udajmy się do najbliższego sklepu Eltrox.pl. Zaopatrzenie się w to małe urządzenie może skutecznie przysłużyć się do uczciwej transakcji i uniknięcia czyhających ma moment nieuwagi oszustów. To ważny krok na drodze do bezpiecznych zakupów.

Przygotowała | Megi

0 comments on “Zakupy z niezawodnym miernikiem grubości lakieruAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *